zegarki damskie
Artykuł

Najpiękniejsze zegarki damskie do każdej stylizacji

Prezent w postaci zegarka na rękę to prezent doskonały. Ten rodzaj podarku skupia wszystko: troskę o drugą osobę, docenienie dobrego gustu obdarowanego i poczucia smaku darczyńcy. Zawiera pewnego rodzaju deklarację, choćby ze względu na swoją wartość i to bez względu na to, która ze stron decyduje się na wręczenie cennego prezentu. Oczywiście nie trzeba czekać, aż otrzyma się go w prezencie, zegarek jest przedmiotem niezbędnym nam do wyznaczania granic czasu, dlatego potrzebujemy go bez względu na jego wartość rzeczową, chociaż miło jest, gdy stanowi on piękną ozdobę nadgarstka.

Zegarek damski złoty na każdą okazję

Wiele osób nosi zegarek wyłącznie ze względu na jego wartość użytkową. Pamiętajmy jednak, że od zawsze zegarek zaliczany jest do grupy osobistych ozdób, biżuterii męskiej lub damskiej. Wiele kobiet traktuje go jako cenną ozdobę dobieraną starannie do stroju, zastępującą często niewygodne bransoletki. Zegarek damski złoty Calvina Kleina o wyraźnej tarczy i błyszczącej bransolecie stanowi ozdobę każdej stylizacji. Dla miłośniczek wszelkich odcieni złota Lee Cooper oferuje zegarek o pięknej piaskowej barwie złota jego wyrazistej tarczy. Tissot Bella Ora Round proponuje wyłącznie delikatną złotą ramówkę tarczy, jednak już tylko to decyduje o wyjątkowej elegancji przedmiotu. Blask złota na damskim nadgarstku, piękne utrzymane dłonie i paznokcie to jeden z najwyrazistszych afrodyzjaków.

Damskie zegarki sportowe

Przyjęło się uważać, że zegarki sportowe to domena mężczyzn. Jeszcze do niedawna w dodatkowe, specjalistyczne funkcje wyposażano wyłącznie zegarki męskie, zakładając z góry, że po pierwsze kobieta preferuje wyłącznie malutkie i delikatne tarcze, a po drugie, że nie potrzebuje innych funkcji zegarka jak tylko odmierzanie czasu. Zegarek sportowy damski z wbudowaną funkcją kompasu, wysokościomierza czy stopera to produkt, na który decydują się tylko największe firmy, ale też dzięki temu powstaje urządzenie o wyjątkowym designie, często zaprzeczającym naszemu wyobrażeniu o tak funkcjonalnym przedmiocie. Wyjątkowej urody Tissot PRC 200, Tissot T-Touch Solar Lady czy też jego opcja wzbogacona diamencikami to produkt dla kobiet, które pragną wysłać w ten sposób wyrazisty komunikat.

Zegarki damskie szwajcarskie

Chyba dla większości z nas synonimem najwyższej jakości produktu jest zegarek szwajcarski. Wszyscy znamy to banalne, chociaż prawdziwe hasło odwołujące się do ich precyzji i niezawodności. I chociaż wiele z brandów znanych nam od wielu lat przechodzi z rąk do rąk, jednak bez względu na aktualnego właściciela wszystkie one utrzymują najwyższy poziom funkcjonalności i wzornictwa. Wśród szwajcarskich zegarków damskich wyróżnia się oczywiście Tissot, Adriatica, Atlantic słynący z krótkich linii limitowanych, Certina i w końcu Swatch, popularny ze względu na jakość, ale też niespotykaną u innych marek swobodę projektowania.

Zegarki damskie to produkt, który pełni wiele funkcji. Odmierza czas, ale też stanowi jeden z najbardziej wyrazistych dodatków biżuteryjnych. Dlatego bez względu na zasobność portfela nie powinno się go kupować w poczuciu odruchu. Warto przemyśleć zakup, by dotrzeć do tego wymarzonego.